Hakkımda

Ne Yaparım ?

E-Ticaret

Opencart, Magento, Whoocommerce vb hazır e-ticaret scriptleri yanı sıra özel firmaların e-ticaret yazılımlarının işletilmesi, SEO çalışmları ve sosyal medya yönetimleri tarafımca yapılabilmektedir.

SEO

Arama motoru optimazsyonu yaparak, Google gibi arama motorlarının sitenizi daha iyi tanımasını, okunmasını istediğiniz içeriklerin okunmasını sağlayarak web sitenizde organik trafik yaratılmasını sağlarım.

Web Design

Hazır CMS ( içerik yönetim sistemi ) ya da kendi yazacak olduğum yönetim sistemli bir web sitesinin ön yüzünden arka yüzüne kadar yapılması, kurulması ve işletilmesi konusunda destek veririm.

İçerik Editörtlüğü

Web sitleriniz için özgün içerikler yaratark sizi hedef kitlenize doğru bir şekilde anlatırken, bu içerklerin arama motorları tarafından fark edilmesini sağlar ve sizi ön sıralara çıkarırım.

Teknik SEO

Web sitenizin SEO'su yapılırken, teknik olarak aksayan yerlere müdahale eder, çözülmesi tarafımca mümkün olan kısımlarını düzenler, ya da konu ile ilgilenen biriminizi harekete geçirir problem büyümeden önlerim. Sitenizi dinamik tutarım.

Dijital Marketing

Web sitelerinizin veya markanızın sosyal medya ve arama motorları reklamcılığını doğru ve etkili birşekilde yaparak daha az bütçeler ile daha fazla potansiyel müşterinin önüne çıkmanızı sağlarım.

Bazı Referanslarım

Bazı Müşteriler

Eğlenceli Sayılar

Mutlu Müşteri

Onlarca

Süre

Sayısız

Kahve

Sayısız